Zapraszamy na spotkanie z dr Markiem Kaszubą

W piątek 16 marca będziemy gościć naszego absolwenta

dr Marka Kaszubę

Obecnie lekarz alergolog, specjalista chorób wewnętrznych, z ponad dziesięcioletnim stażem pracy w Oddziale Klinicznym Alergii i Immunologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie.
Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz Wydziału Filozoficznego Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie.
w Krakowie.

Zaangażowany w działalność naukową i dydaktyczną prowadzoną na Wydziale Lekarskim,Wydziale Nauk o Zdrowiu i w Szkole Medycznej dla Obcokrajowców Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie oraz w szkolenie podyplomowe lekarzy w dziedzinie chorób wewnętrznych i alergologii.

Mirosława Przeworowska-Kawala