Wycieczka szkolna BRUKSELA-AMSTERDAM-HAGA-KINDERDIJK

1 dzień:

wyjazd z Polski w godzinach południowych, nocny przejazd przez Niemcy.

2 dzień:

przejazd do centrum Brukseli, zwiedzanie z pilotem-przewodnikiem: Parlament Europejski, Atomium– symbol Brukseli, Kościół św. Mikołaja, Grand Place z gotyckim ratuszem z XV wieku, Dom Króla, Pasaż św. Huberta, katedra Św. Michała i Św. Guduli, Manneken Pis’a, przejazd do hotelu, nocleg.

3 dzień:

Śniadanie, przejazd do Amsterdamu, spacer z pilotem-przewodnikiem po zabytkowym centrum miasta: Plac Dam, Pałac Królewski, Nowy Kościół i pomnik narodowy, Plac Mennicy z Wieżą Mennicy, Muzeum Van Gogha , zwiedzanie Rijksmuseum, spacer po De Wallen, zwiedzanie Muzeum van Gogha, przejazd do hotelu, nocleg.

4/5dzień:

Śniadanie, przejazd do Hagi. Zwiedzanie: Parlament, Międzynarodwy Sąd i Pałac Królewski w samym centrum miasta. Przejazd do Kinderdijk-skansenu wiatraków, wyjazd do Polski w godzinach popołudniowych

Powrót do Polski w godzinach porannych

CENA   Cena za osobę
dla grupy 40 osób 799,00 PLN

CENA ZAWIERA:

• przejazd autokarem
  • 2 noclegi (pokoje 2,3 osobowe)
  • 2 śniadania
  • ubezpieczenie Signal Iduna
  • opieka pilota

CENA NIE ZAWIERA kosztów wstępów:

• Muzeum Van Gogha (dzieci do 18 lat bezpłatnie)
  • Rijksmuseum (dzieci do 18 lat bezpłatnie)
  • Kinderdijk – program Hoge lijn- 6.5 €

TERMIN DO USTALENIA (maj/czerwiec). ZAPISY DO 25 MARCA przyjmują:
prof. Aneta Solińska, prof. Irena Machniak- Koryczan i  prof. Elżbieta Tekiela.

Aneta Solińska

fot. Aneta Solińska