Konkurs z zakresu doradztwa zawodowego „MAM 3 TALENTY W ZAWODZIE…”

Drodzy Uczniowie klas I – III

Zapraszam do udziału w Konkursie z zakresu doradztwa zawodowego pt:
„MAM 3 TALENTY W ZAWODZIE…”

Celem Konkursu jest:
1. Propagowanie idei świadomego planowania kariery edukacyjno – zawodowej.
2. Wywołanie u uczniów refleksji na temat własnej kariery zawodowej oraz pogłębienie wiedzy o świecie zawodów.
3. Pobudzenie zainteresowań uczniów technologią informacyjną oraz kształcenie umiejętności wykorzystywania jej w praktyce.
Co musisz zrobić aby wziąć udział w konkursie?
1. Zastanów się co wykonujesz najlepiej?
2. I ETAP – sprawdź opis zawodu, który najlepiej pasuje do Ciebie i rozwiąż zadania testowe – na stronie konkursu.
3. II ETAP – przygotuj prezentację multimedialną razem z znajomymi z szkoły jak wykonujesz ten zawód i wyślij do organizatorów konkursu :)
Więcej szczegółów o konkursie znajdziesz na poniższej stronie internetowej: www.mam3talenty.edu.pl

Nagrody – I Etap
1 miejsce