Noc w Liceum

Moon at night by Jon Sullivan

Będzie to niepowtarzalna okazja do wspólnego spędzenia czasu w murach szkoły. Sprawdzimy, co się tutaj ciekawego dzieje, kiedy nas nie ma. W programie przewidziane są filmy, gry, zabawy, karaoke, a przede wszystkim wyborne towarzystwo.

Zabieramy ze sobą prowiant, „umilacze czasu” (gitara, ulubione gry itp.), karimatę, koc lub śpiwór i koniecznie dobry humor!

Zbiórka uczestników 19.10.2012 godz. 20.00 przed wejściem do liceum. Podczas zabawy nie opuszczamy murów szkoły. Planowana godzina zakończenia: 5.00.

Zgłoszenia do dnia 15.10.2012 godz. 13.30 przyjmuje prof. Wioletta Gajda (sala chemiczna). Ilość miejsc ograniczona. Lista uczestników zostanie opublikowana na stronie internetowej szkoły 17.10.2012.

Zapraszamy!