VII Powiatowy Turniej Szkolnych Klubów Europejskich

VII Powiatowy Turnieju SKE

„Europa bez tajemnic – 10 lat członkostwa Unii Europejskiej”

w II LO im. K. K. Baczyńskiego

4 kwietnia w naszej szkole  odbył się VII Powiatowy Turniej Szkolnych Klubów Europejskich. W tym roku rywalizowała młodzież z naszej szkoły , I LO z Chrzanowa oraz Zespołu Szkół  z Libiąża.Turniej składał się z dwóch etapów: pierwszym był test wiedzy o Unii Europejskiej  a w drugim uczniowie rozwiązywali krzyżówki, układali puzzle, omawiali zdjęcia oraz przedstawiali 10 lat członkostwa Polski w Unii Europejskiej w formie plakatu.

I miejsce zajęła drużyna z I LO w składzie:

Kinga Bryśkiewicz, Maria Szkaradek, Karolina Gołębiowska, Igor Grzelec oraz Grzegorz Piętka.

II miejsce zajeły ex aequo  II LO w składzie:

Joanna Kozikowska, Aleksandra Sarnik, Natalia Kędra, Paulina Gleń oraz Monika Owczyńska,

oraz Zespół Szkół  w składzie:

Sebastian Łabza, Sebastian Smalec, Grzegorz Smetek, Wojciech Wator oraz Patrycja Zemła.

Uczestnikom gratulujemy!!!

Organizatorki: